| LavTPU a întrebat:

:X:X:X

Cine stie ceva statusuri de prietenie :X:X:X

Merci :]]

Si scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| tzimilika a răspuns:

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Cand prietenii sunt cei adevarati, ei reprezinta cel mai sigur lucru din lume.

Adevarati prieteni nu sunt aceia care te urmeaza in sir indian, ci aceia care iti arata greselile si iti raman alaturi orice s-ar intampla!love struck

Prietenul adevarat iubeste oricand! Si in nenorocire devine ca un frate!

Stii...ea a fost aici,langa mine mereu...mi-a fost bine, mi-a fost rau, vom fii prietene mereu.winkinglove struck

Am o singura prietena p care m pot baza...Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.winking

Noi vorbim de parca ne-am certa`. Sa mor`! Cand spui "Ce mm faci?! Pe unde esti?!" Inseamna ca` vorbesti cu un prieten pe care il iubesti`! #

Si pentru ca am fetele langa mine, nu mai am nevoie de tine[:X]

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

Tin la tine pentru ca stii sa ignori slabiciunile si ratacirile mele si ma sustii cu fermitate, sa dau ce-i mai bun din mine.

Asta-i pentru noi.Pentru noptile pierdute.Pentru sticlele golite in cateva minute.love struck

Ea nu o sa`mi spuna niciodata : " Ne despartim! ".

Prietenii falsi te vor scoate de la inchisoare si iti vor spune cu ce ai gresit. Prietenii adevarati vor sta langa tine in celula si`ti vor zice: bagamiash` ce tare ai fostlaughing

Ne comportam natural si copilareste, de aia lumea ne iubeste.; x

Ne-am invatat una pe cealalta ca viata merge inainte, cu bune, cu rele. asa e sa fie. dam de greu stim sa trecem peste. ♥ :X

1 răspuns:
| tzimilika a răspuns:

Ms de funda` :X