| denis57612 a întrebat:

Zilele trecute vorbeam cu niste fete, iar la un moment dat s-a ajuns la o discutie despre iubiti. Una dintre ele i a spus celeilalte ca eu as fi cel mai frumos baiat cu care ar fi ea vreodata. Ce credeti ca a vrut sa spuna? Credeti ca era ironica sau chiar ma considera dragut("frumos")? Apropo, eu sunt baiat si am 16 ani.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si ce vroiai sa faca? Sa cheme si lautarii? Invit-o undeva si nu te mai tot intreba.

| Gizăz a răspuns:

Invit-o la o cafea şi află. Easy. Nu poţi afla ce a vrut să zică citind în stele.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E disperata dupa p**** tawinking

| neutrino a răspuns:

Mai gresesc si fetele!

| SkyPilot a răspuns:

Poti sa ii spui ca si ea este cea mai frumoasa fata cu care ai fi tu vreodata. Dupa care ii spui ca vorbesti serios. Daca ai putea sa ii oferi si un trandafir rosu cu ocazia asta, cuvintele tale ar capata greutate. Te lamureste ea mai departe daca a spus-o serios sau in gluma.

| h3r a răspuns:

Ești drăguț, dar se pare că și pe tine te interesează fata.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Fetele astea cu poveștile lor.
În fine, nu ti-ai dat seama dupa ton daca e sau nu ironica?

| denis57612 explică:

Ok- deci se pare ca am creat o impresie gresita. Pe mine ma interesa doar ceea ce ar crede ea despre mine, nicidecum sa fiu cu ea.

| Gizăz a răspuns (pentru denis57612):

Atunci nu ai cum afla. Dacă nu te interesează tipa n-ai ce face. Că ne dăm noi cu părerea sau că îţi dai tu, tot aia e.

//Sau o poţi întreba direct dacă zici că nu te interesează. Dacă a vorbit sau nu serios.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru denis57612):

E o urata cu spume de nu vrei sa fi cu ea?