| alinaiiiioana a întrebat:

Hey vrg ajutati-ma pentru cei din iasi sau cei care stiu vroiam sa stiu daca colegiul national mihail sadoveanu are profil de bio chimie sau daca nu ce liceuri mai bune din iasi au profil de bio chimie...bineinteles funda si vot

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Buna! Din pacate, niciun liceu nu are profil de bio-chimie. Exista liceul Cernatescu, din cartierul Bularga, care are profil de chimie, iar toate liceele teoretice au profil de stiintele naturii, deci legat de biologie. In alta ordine de idei, Colegiul National Mihail Sadoveanu nu se afla in Iasi, ci in Pascani.