| MisSToXiC a întrebat:

Heylove struck:Xlove strucklove struck
imi place de 3 baieti...
si lor le place de mine...
ce sa fac nu stiu pe cine sa aleg toti usnt draguti...
ce sa fac
ajutorlove struck
pllsss
dau fundalove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Adriana1019 a răspuns:

Pai... alege-l pe cel care te iubeste mai mult si ar da orice pentru tine. aceasta alegere nu va da gres.

14 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu zic sa-i alegi pe toti 3hee hee

| ATHOS a răspuns:

Da cu banul. Ai grija sa alegi unul singur fiindca cine fuge dupa mai multi iepuri...stii tu ce pateste.
Eu te sfatuiesc ca in afara de "dragut" ar trebui sa mai stabilesti si alte criterii pe care ar trebui sa le indeplineasca cum ar fi : serios, cinstit, corect, elegant, respectat, sigur pe el, chipes, manierat, cult, dragalas, tandru, atent, camarad, simtul umorului,...
Bafta in alegere!

| Debb a răspuns:

Care este cel mai frumusel si care are mai mult cap thinking

| Pedala a răspuns:

Iesi pe o pajiste, te pui capra. Masculii vor recepeta feromonii de la femela in calduri. O data intrati in rut, acestia se vor duela, provocandu-si rani grave sau chiar moartea, pentru a-si castiga dreptul de a se imperechea cu femela.

Alege-l pe cel mai puternic.

Răspuns utilizator avertizat
| lime_3980 a răspuns:

Pai nu cred ca e o idee sa mergi cu toti trei deodata pentru ca... exista posibilitatea sa afle si sa iasa un scandal monstru

alege-l pe cel care te face sa te simti bine, care iti da fluturasi in stomac nu stiu trebuie sa fie unul din ei mai potrivit pentru tine

| AnaGabitza95 a răspuns:

Care e mai frumos, bineinteles
care ti se potriveste la caracter happy

ai grija. cand alergi dupa 2 iepuri nu prinzi niciunu`. vezi sa nu patesti ceva de genu`

bafta :*:*

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Pai nu stiu cum arata ei.Si chiar daca mi i-ai arata, eu as putea sa zic ca imi place sa zicem, al 2lea, iar tie ti-ar placea mai putin.Nu stiu ce sa zic. E alegerea ta.Vezi si tu care din ei se poarta mai frumos cu tine, care e mai tupeist si care mai timid, care e mai smecher sau care e mai,, badaranlaughing si alege-l in functie de preferintele tale.

| totem a răspuns:

Nashpa asta, in trei am auzit, dar voi sunteti deja patru, nu-s ce sa zic. m-ai lasat cu gura cascata.
ce generatie sunteti voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca-i pe toti 3 in acelasi timpwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mvai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegel pe care iti place tie!

| Eunyce a răspuns:

Gaseste-mi si mie unul care sa iubeasca, nu placa.Mersi.

| elena_8361 a răspuns:

Pai vezi care e mai interesat de tine si care te cauta si se comporta frumos ca in ziua de azi rar asa baietiibig grin