| ALeXsSaY a întrebat:

Hey XD credeti ca o relatie se poate termina doar din cauza faptului ca unul din parteneri nu vrea sa faca dragoste? (mentionez ca ea are doar 15 ani straight face)

8 răspunsuri:
| VD_1321 a răspuns:

Nu, deloc pur si simplu ea acum nu poate ca sa faca sex si plus la toate nu este pregatita.

| Chans a răspuns:

DA se poate dar ea e cam mica pentru ca sa faca dragoste nu o aborda din prima!

| ByTzu_6177 a răspuns:

straight face ba frate sincer mai asteapta 1 an ok cai cel mai bine sper sa-ti fie de folos Funda happy

| iulia_7948 a răspuns:

Daca ea nu vrea ca cienva sa ii atenteze inca la intimitate si tu esti cel care insista, da. pana la urma, 15 ani nu este o varsta la care sa faci sex.

| ALeXsSaY explică:

Pai faaza e ca eu nu vreau sa fac ceva cu ea dar ea tot insista si tot ma amentinta ca se desparte de mine crying

| Ever a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin.si eu am 15 ani.acum imi pare rau ca nu am mai asteptat macar un anwinking.

| bby a răspuns:

Da se poate termina acea relatie daca baiatul sta cu ea doar pentru sex. Oricum ar trebui ca fata sa mai astepte 1-2 ani tongue pentru ca e prea repede pentru eawinking

| Enna90 a răspuns:

Se poate, nu e cam mica, 15 ani, hmmm, nu o grabi, este un lucru normal, nu este PREGATITA, este ceva f important, las-o sa se mai gandeasca! happy