| OMEGE a întrebat:

Heya all >big grin Am 13 ani si am o problema laughing! Deci imi place de o fata cu care am mai fost... dar acum ea place pe altcineva...cum sa o fac sa ma placa >iar:? Sau sa o fac sa recunoasca ca ma place thinking

1 răspuns:
| Adorable a răspuns:

Trebuie sa stai in preajma ei mult, sa fii dragut cu ea, dar numai daca te place. Caci nu o poti obliga sa ii placa de tine odata ce place pe altcineva.
Incearca sa stai cat mai mult timp in preajma ei, in grupul ei si deschide o conversatie. Cel mai usor totusi, spune-i ca o placi si vrei sa fiti impreuna.