| xXCrystyanXx a întrebat:

Heya, deci am cumparat un produs de la Gerovital pentru cosuri habar n-am cum se numeste, asa ca o sa pun un link cu poza: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0

Asa, am luat si discuri demacheante dar am o dilema: Cum naiba folosesc?
Pun lichidul din sticluta pe demacheant si apoi aplic pe cosuri, sau pun cu mana si sterg cu demacheantul?
Nvm, intrebarea mea e Cum se foloseste?:))

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna,ce raspunsuri stupide pe aicistraight face
Te invat eu.
Pui lichidul pe discurile alea, aplici pe cosuri si stai 20 de minute. Dupa mergi si te speli pe fata.
Banuiesc, ca doctorul/farmacistul ti-a spus de cate ori sa folosesti, nu?

8 răspunsuri:
| xXCrystyanXx explică:

Nu, nu stiu! Probleme?

| xXCrystyanXx explică:

Probleme cu capul sau ce?!?

| xXCrystyanXx explică:

Ma sugeti amun2.

| xXCrystyanXx explică:

Mdea, poate ca nu stiu sa scriu corect dar stiu sa-ti dau **** nu-i asalaughing?

| florynna93 a răspuns:

Exista alte categorii pentru intrebarile de genu asta.doar daca nu vrei sa folosesti "lichidul din sticluta" pe post de lubrifiant sau sticluta pe post de vibrator. P.S: de aia s-a inventat categoria sanatate sau beuty&fashion, pentru intrebarile de genu asta

| florynna93 a răspuns:

Ma baiatule nu observi ca nu ai habar sa scrii? ce crezi ca daca nu mai ai cosuri o sa fii mai inteligent?laughingesti o cauza pierduta laughing "demacheant" laughing

| Andreeeeee a răspuns:

Nu sti sa pui intrebarea la 'sanatate'?

| Andreeeeee a răspuns:

Da.problemelaughing)