| stefany99 a întrebat:

Heyy! azi l-am intrebat pe un baiat de cine ii place.ma rog am facut un pact...si eu la final i-am spus ca imi place de el. si el a spus ceva de genu:de cand este acest sentiment? si eu: din vara pai si de ce nu miai spus (el spunea)eu:pentru ca imi era prea rusine. si in fine el spune ceva de genu:pai si ce naiba! dc iti e rusine sa imi mai dai ochii cu mine?(eu tocmai ii spusesem asta)ce sa fac? povestea asta este mult prea detaliata sa o scriu. va rooog sfaturii

Răspuns Câştigător
| darkwizzy978 a răspuns:

Buna uite afla daca si tipu te place nu te limita la un baiat...mai fa-ti pretendenti daca esti frumusika sa ai de unde alege trebuie sai invarti pe degete deci afla daca te place

| darkwizzy978 a răspuns (pentru darkwizzy978):

Mersi pentru fundita nu trebuia:*

3 răspunsuri:
| udreaella a răspuns:

Buna:d incearca sa il faci sa se indragosteasca de tine.si veti fi impreuna eu asa cred.big grin.adica la mine a mers.nu stiu ce sa-ti pun.incearca sa il cuceresti sa zic asa.da fiti impreuna daca te place:* succes fundabig grin?

| VampirNegru10 a răspuns:

Daca vrei sa fii cu el mai vorbeste o data cu el si intreaba-l daca te place etcwinking