| viataeopoveste a întrebat:

Heyy buna tuturor vreau si eu niste sms-uri pentru persoana iubita de craciun nici pre siropoase mai nostime asa funda la cel ce imi da mai multe :*

Răspuns Câştigător
| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

* Pe la colturi unii spun, ca exista Mos Craciun Ca i-ai scris si c-o sa vina Sa-ti aduca in pumni lumina Langa brad si langa foc Sa-ti aduca mult noroc!

* De Craciun, daca vine la tine un tip gras si paros si te baga intr-un sac, nu te speria! I-am scris Mosului ca te vreau pe tine de Craciun.
* Craciun Fericit cu sanatate! Domnul sa iti dea de toate: un strop de fericire, unul de iubire, unul de noroc, toate la un loc!
. sunt 3, e ok?

1 răspuns:
| TPU2000 a răspuns:

Pe la colţuri unii spun/ Că există Moş Crăciun/ Că i-ai scris şi c-o să vină/ Să-ţi aducă în pumni lumină/ Lângă brad şi lângă foc/ Să-ţi aducă mult noroc! Te iubesc si te doresc, asta chiar iti povestesc, zi de zi, noapte de noapte, eu iti zic cu induiosare:Te iubesc! Sarabtori fericite iubito sau iubitule! Funda?