| anonim_4396 a întrebat:

Heyy...cine imi poate da mai multe imagini cu modele de unghi ca acestea (cele din partea de jos de la Peggy Sage) http://www.prokid.ro/......tic-1193/. Funda+ Vot!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Dar tu nu stii sa dai search pe google? trebuie sa o faca altcineva in locul tau?

| ISaidHelloToMe a răspuns:

''Unghi'' nu poti sa iti dau, dar unghii...Nu, nici deastea...Nu sunt pitipoanca.

| BbyMic a răspuns:

Unghi'' nu poti sa iti dau, dar unghii...Nu, nici deastea...Nu sunt pitipoanca. si daca ii dai inseamna ca esti piti?laughing laughing