| VV07 a întrebat:

Heyy...cine stie niste jocuri foarte faine dar care se descarca ceva asemanator cu Image Fashion Designer? Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| Kámέℓíá a răspuns:

Hey iti dau eu niste jocuri
Poti cauta oline pe y8love struck.sunt superbe sau sa descarci jocul Salon Sally Succes!love struck

1 răspuns:
| Sadefh a răspuns:

Incearca The West. E un joc unde cei care investesc bani reali nu au foarte multe avantaje, iar cu urmatorul link vei avea si niste avantaje fata de alti playeri ( arma si niste produse ). http://om.the-west.ro/......ro/player/