| UuuLaaLaa a întrebat:

Heyysad. Ma simt foarte rau sad... Nu am chef de nimic rolling eyes. Ceva idei care ar putea sa ma ajute? Cauza depresiei mele este baiatu` care si-a batut joc de mine rolling eyes. Nu pot sa mi`l scot din minte X_x... Ce pot sa fac? Ma plictiseste orice lucru crying. Ceva sfaturi? Funda

Răspuns Câştigător
| Allrc24 a răspuns:

Sa nu pui la inima intamplarea cu baiatul ala.Eu sunt baiat.dar niciodata nu as faceo pe prietena mea sa sufere. sau alte chestii.Iti recomand sa iesi cu prietenii sa va plimbati sa radeti sa va simtit bine si usor usor cu timpul vei uita incidentul neplacut si vei gasi un baiat care te merita.pur si simplu sa nu pui la inima ce zic altii despre tine. pai de ex eu sunt virgin(am 16 ani) si asa vreau sa raman pana in noaptea nuntii nu pentru ca miau umplut capul cu prostii parintii cand eram mic pur si simplu e imi inteligent asa daca analizezi atent si e si pacat mare...asa ca numi apsa de nimeni doar de mine.Incearca sa te distrezi:* sper ca te-am ajutat:* funda?

2 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Buna singurul lucru e sa iesi cu prieteni prietenele prin oras si asa o sa cunsoti alt baiat care sa te aprecieze si sa tina la tine si sa te iubeaska. multi si pe interes pana se _)_ (|) daca intelegi ce vreau sa zic.

| anaservic a răspuns:

Cu toate am avut parte de un tip care sa isi bata joc de noi in cel mai crunt mod. nu prea ai ce sa faci, nu exista reguli atunci cand suferi. eu am trecut peste plangand. asa am reusit sa imi consum toate sentimentlee pe care le mai aveam pentru el si sa le inlocuiesc cu indiferenta. e bine sa ai totusi cateva prietene care sa inteleaga prin ce treci si sa te sustina. ai sa vezi ca,,, cu timpul nu te va mai durea atat de tare si totul va fi ok! big hug