| CherryGirl67 a întrebat:

HEYY TPUcrying

Am nevoie de un sfatsigh

Deci, eu tin foarte mult la fostul meu prieten si am ramas prieteni si aseara a intrat pe mine pe mess cu "sal cmf?" am vb chestii si eu am iesit si azi cand am intrat am vazut ca-mi lasase mesaj sa-i dau un mesaj sa mai vb prin mesaje si azi cand am vazut mesaju i-am trimis un sms da nu mi-a raspuns la elcryingcrying... ce sa mai fac?crying

de ce se joaca asa cu mine?crying eu tin ft ft mult la elsad...

a da, el e pe net pe telefon, credeti ca de aia nu a vazut mesaju sau care ar fi motivu>?sigh

fundalove struck

si fara bazapuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| andra_9015 a răspuns:

Fiind pe net de pe telefon-probabil- nu a vazut mesajul.totusi,ai putea sa nu ii mai zici nimic si sa il lasi pe el sa te bage in seama, asfel iti vei da seama daca se joaca cu tine sau nu.happy

| pufocila a răspuns:

Eu sunt sigura ca si el te besthe' la fel de mult ca tine!
Si da probabil nu l-a vazut...
Ar fi bine sa nu-l bagi in seama ca sa se dea din nou dupa tine, intelegi?
Deci stai linistita :* :X

| Filehost a răspuns:

Uite,realizeaza daca vrei sa mi fitiimpreuna, daca da si cert ca da, atunci nai altceva ce face decit sal recapeti.gindestebine,poti juca situ cu el,il mai iei la pont,peste picior ii captezi atentia cu fraze e gen vroiam sa-ti spun ceva,sinui mai scrii nimic,stii tu chestii caomui curios, da daca gindesti ca ati ramas prieteni nu hiperboliza, sunt doarmesaje nu imbratisari pe care ti le aduce personal inainte de noapte.inca e deprin pobabil ca are un om cu cine poate real sa vb

| BabyBlue16 a răspuns:

Peii
Uite scumapa '. Poate nu a citit mesajul. Sau poate e din cauza semnalului si mie mi s`a intamplat sa dau mesaj si sa nu-l primeasca :*.
Sau poate din cauza internetului.
:*. stay linistita:*