| misterioasade3ori a întrebat:

Heyy, TPU. Am si eu o intrebare cam ciudata, dar caut raspunsul de multa vreme: este posibil sa te indragostesti fara sa fi vorbit decat de vreo cateva ori? Saa te indragostesti mai mult din priviri? happy. Vaa rog, raspuns urgent. Dau si funda big grin

8 răspunsuri:
| Diux96 a răspuns:

Bineinteles ca este posibil happy

| crissz a răspuns:

Da desigur este posibil! Pai si mie mi s-a intimplat, l-am vazut doar de trei ori in viata mea dar il iubesc deacum 2 ani.

| misterioasade3ori explică (pentru crissz):

Pai, eu am vorbit cu el, dar cand am facut-o nu mi-a placut deloc. apoi, am vazut ca ma privea diferit, si am simtit fluturasi in stomac. si asta se intampla de ceva luni happy.

| misterioasade3ori explică (pentru crissz):

Pai, am vorbit cu el, dar atunci nu imi placea. apoi, a trecut ceva timp si am vazut cum ma privea si am simtit fluturasi in stomac big grin. si asta se intampla de ceva luni.

| AvEnGeR6532 a răspuns:

De cele mai multe ori te indragostesti msi mult din priviri

| misterioasade3ori explică (pentru AvEnGeR6532):

Serios? deci nu e numai imaginatia mea, nu? laughing

| jokerul88 a răspuns:

Este posibil eu am patit-o de mai multe ori

| flori_2353 a răspuns:

Da este posibil