| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! Stie cineva ce accesori de par se pot face din ata? Dar sa fie simplu si sa nu trebuiasca sa crosetezi pentru ca nu >stiu:". Multumeesc mult! Cel mai bun si mai detaliat rasp primeste fuunditsa!:X

2 răspunsuri:
| Tgv a răspuns:

O chestie ft simpla

iei cate agrafe doresti...

iei ata colorata

faci niste suvite groase din fiecare culoare

le imbini... faci o funda...si o lipesti pe agrafa.

sper ca am fost de ajutor

funda?

| Lotte_4915 a răspuns:

E simplu! Luati aţa, faceti din ea mai multe suviţe de ata mai groaste, luati o suvita de par si inodati ata de suvita de par apoi invârtiti suvita de ata pe suvita de par. Daca iese, imi spui
Nici macar nu incercati si intrebati straight face daca nu incercati nu faceti nimic.Acest lucru e practica