| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! Stie cineva ce alte accesori de par se pot face usor din ata din care se fac si bratarile prietenie? De ex o colega de e amea isi infasoara ata pe o suvita de par dar ata este foarte apropiata incat sa nu se vada parul...si apoi isi mai face diferite modele.Mai stiti si alte lucruri ce so pot face cam asa? Dar sa fie usoare >:". Merssii! Cel mai fain rasp primeste fuunditsa!:X

1 răspuns:
| Natyyyyy a răspuns:

Pai se face din ata alba roz verde albastra orice culoare vrei tu...de exemplu o agrafa obisnuita si o infasurezi in atele acelea o sa-ti iasa minnat sau te duci la magazin si iti iei fundite si mai multe chestii