| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPU, stiu ca am mai pus intrebarea asta dar, vreau sa-mi povestiti ..cum a fost cand ati facut dragoste prima oara.Dau vunda unui raspuns siroposlove struck

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

A fost pur si simplu superb. Sunt inca cu el de 2 ani si ceva si dupa mai mult de jumate de an de relatie am decis sa facem dragoste. El, chiar daca era virgin la fel ca mine, a stiut cum sa se comporte cu mine. Da, a fost foarte multa durere, dar el, prin gesturile lui, a stiut sa o aline facand in asa fel incat sa am parte si de placere. Inca tin minte fiecare detaliu si uneori cand sunt cu el si stam la mine in camera, mai incepem sa ne aducem aminte happy.
A fost ceva de neuitat. :-x

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Am cunoscut-o la magazin, era in frigider si am intrebat-o cum o cheama si ea mi-a spus ca pretul ei este de 2 lei am luat-o am linso si la sfarsit am luat si cornetul a fost delicios, ciocolata si vanilie.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Raspunsul meu nu iti va parea siropos.A fost dintr-un accident si a fost oribil.Imi pare foarte rau de ceea ce s-a intimplat.Nu cred ca o sa pot sa uit vreo data ziua aceea[Nu vreau sa fiu criticata]. cele bune