| CherryGirl67 a întrebat:

Heyy TPUlove struck

In weekend mergem mai multi la strand si vrem sa jucam adv si prv:d

dati`mi si mie niste idei de prvlove struck va roog muultlove struck

fundaaaaaaaaa pentru cele mai multelove struck

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sugar21Pink a răspuns:

Sa lingi inghetata de pe corpul altcuiva, sa complimentezi o fata sau un baiat oarecare, sa intri cu hainele in apa, sa mergi cu sutienul pe jumatate desfacut, sa te urci pe un baiat (el imbracat, fata uda), sa mimeze un orgasm laughing. Sau uite un alt joc amuzant. Unul dintre voi sa asculte muzica la maxim in casti, iar ceilalti sa ii puna intrebari obscene/penibile/etc. El trebuie sa raspunda cu DA sau NU, chiar daca nu aude happy