| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy... am si eu o intrebare putin cidata happy
Pe ce cintec preferati voi sa faceti dragoste?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Apropo,era sa uit, ce mai conteaza muzica cand ``sudezi``? happy placerea e aceeasi pe orice muzica, sau ma insel eu?

| vladutzaM a răspuns (pentru lplostonyou):

Nu cred ca in acel moment mai atrage atentia cineva la muzica, dar oricum multi incearca asta si chea mii interesant ce aleg happy

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde scrie ca trebuie sa faci dragoste pe muzica? Cel mai indicat este sa nu fie deloc zgomot.Deruteaza pe unii.

| RAY a răspuns:

Eu nu ascult muzica cand fac dragoste, imi canta ea mie de placere

| LoveSleep a răspuns:

Sandu Ciorba și formația Alupigus - Fac sex cu pozele tale.

| Mary012 a răspuns:

Tzanca Uraganu -Antante
Niky Yaya-Fata Lu Tata
Bogdan de la Ploiesti-I-ati Vrabia
Well I Under-Jude jack and Connor

| Stormtrooper a răspuns:

Lil Jon - Turn down for what

| SofiaAbigail a răspuns:

Muzica clasica

| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite eu sunt mai traditional asa imi place sa pun niste maria tanase sau sti ceva romante mai faine gen ca la dan spataru da cateodata nu zic nu la soundtracku din american psycho