| Paulina_2999 a întrebat:

Heyyy...
Imi place de un baiat, nu stiu daca si el ma placewinking
Se da mereu la mine, tot ma imbratiseaza, tot ma loveste peste fund, etc...

Oare ma place?

4 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Sigur te place. Apropo da i si tu cate o palma peste fundwinking

| AnonimulxD112 a răspuns:

Da. love struck
` Cred ca da. si sunt sigura `winking
` daca nu estii sigura spune-i unei prietene sa il intrebe pe ascuns si daca rasp va fi da adica daca te place sa ii spuna fata aceea ca si tu il placii.; x
` Sii de acolooo love struck Dragostealaughing love struck
` Funda?

| TheBlackCrystal a răspuns:

Vezi ca poate doar sa'si bata joc de tine.Nu am trait experiente din astea dar... intuitie de fata, stii tu!

| turan a răspuns:

Vea doar sa te aiba