| Sabrinaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heyyy, prietenul meu e foarte " scarbos " adica ii e scarba de multe chestii una dintre ele ar fi venele acelea verzi de pe picioare, la care eu i-am spus sa taca ca si eu am vergeturi. Nu inteleg de ce la mine la acceptă dar de altele comenteaza. Si nici incredere in mine nu imi da deoarece am foarte multe " defecte " si stiind ca el e asa scarbos imi e si rusine sa ma dezbrac in fata lui ca vezi doamne ii e scrba lui de o vergetura sau de o labie mai inestetica. Desi niciodata nu mi-a reprosat nimic de vergeturi.Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Giulia911 a răspuns:

Dar el cum arata, demn de filmele porno? Baaaa, dacă zice ceva de tine, sari cu rigla pe el, îi ei dimensiunile p*** și dacă nu-s ca ale lu Terente sa nu se mai întoarcă la tine.

1 răspuns:
| Madaxo97 a răspuns:

E clar că este doar un băiețel, și nu un barbat adevărat dacă dă așa mare importanță la asemenea detalii prostești, de te face și pe tine să te simți inconfortabil în preajma lui. Dacă nu îți acceptă corpul, mai bine te desparți de el, și cauți un băiat care te acceptă așa cum ești. Dacă nu îi plac vergeturile de pe propriul lui corp, e clar că probabil e deranjat și de ale tale.