| DominikLove a întrebat:

Heyyy TPU...Am o intrebare foarte interesanta laughingdeci eu am acum 12 ani. mai de mult aprox. acum 4 5 luni am fost cu o fata impreuna.Am tinut foarte mult unul la altul dar dupa un timp prostul de mine am decis sa ma despart de ea (num mai stiu de ce). Acum eu s-i-a gasit pe altcineva si inca tot cred ca inca simte ceva pentru mine.Intrebarea este:Cum as putea sa-i zic ca inca o iubesc si ca as vrea sa ma ierte.Va rog nu raspunsuri stupide...

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stabileste o intalnire cu ea si vezi daca iti acorda vreo sansa

| cristi1995 a răspuns:

Sincer imi place ca la varsta ta inca nu ai ajuns cu fata la sex(asa cum multi de la aceasta categorie au facut-o). Sincer te poti duce direct la ea atunci cand e singura si ii spui pe fata ce ai de zis.

| pr0z0r a răspuns:

Mane ai putea sa te duci intr-un loc mai izolat fara sa stie nimeni. Daca esti cu altcineva.Dar trebuie sa fi romanticlaughing parerea mea.
Am avut si eu la fel ca tine:p
S-a ii duci niste flori ceva fi mai interesant...
Si daca tu o placi pe acea fata.DESPARTATE DE ASTA CU CARE ESTI ACUMrolling on the floor.
sper ca te-am ajutat:p

Răspuns utilizator avertizat
| kakamaka22 a răspuns:

Raspunsuri stupide?laughingstai asa,scrie cu mancare numele ei si vreo inima pe acolo,fa poze la mancare si trimite-i pozele ei,inca una,cand o intalnesti sau o vezi pe undeva(asigurate ca ea te ve)fate ca mori,tusheshte, respira sacadat, si striga:moooooooor, moooor! ajutoooor, o fata care sa ma ajute una cu care am fost acum 4-5 luni, ajutoooooor, si atat

| DominikLove explică (pentru kakamaka22):

Mdea foarte mult m-ai ajutat ce sa spun...