| alexaioana2 a întrebat:

Heyyyy...cum m-as putea excita singura?

6 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Incepe singura pe sani si clitoris sau lind*c pe romaneste si cauta sa itimaresti senzatia acea prin orice mijloc
iar cand vei avea orgasm sa-mi dai funda sau sa ma cauti big grin

| dyana18 a răspuns:

O lume nebuna, nebuna de tot.cum poti posta asemenea intr pe un site de socializare..baa unde a disparut feminitatea si intimitatea unde-i femei?

| athos01 a răspuns:

Iti mangai usor clitorisul, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| roxaa15 a răspuns:

Mai fetito de ce nu exciti tu o carte de limba romana sau o culegere de matematica sau orce carte specifica varstei tale, ia excita tu un sotron, o prinsa.Nu va avd intrebad: cum sa fac sa citesc romanu x sau ce jocuri sa ma mai joc cu amici mei. sau unde gasesc o culegere buna. nu frate toate vreti sex, si pe urma veniti cu intrebarile: oare sunt insarcinata ce sa fac? hai pune mana pe o carte ceva si lasa filmele porno

| Gur1tza a răspuns:

Uitandu-te la filme porno si atingandu-te singura!

| DeepKiss a răspuns:

Masturbeaza-te sau gaseste-ti un prieten laughing