| anonim_4396 a întrebat:

Hi all.As avea o intrebare.Sunt indragostit de o fata dar putin probabil ca ea sa ma placa adica sa va zic pana acu ce s-a intamplat.
Clasele noastre au fost unite suntem amandoi clasa a 8 a eu am 15 ea 14 suntem in aceeasi clasa. A aflat un coleg mai cocalar de felul lui ca imi place de ea si i-a spus ca imi place de ea.Si a intrebat-o daca si ei de mine si ea tacea si se uita la mine dupa acea in ora se uita rare ori la mine asta poate insemna ca ma place oare? Si acu maine adica luni as vrea sa ii cer numarul de telefon sau id-ul de mess ceva ideei/replici cum sa il cer?big grin.Sau cum sa-i propun daca ar dori sa fie cu mine, adica ma-s duce la ea si ia-s propune dar e ca si cum as spune "buna vrei sa ne ****?" (scuzati expresia) si nah...cam urat. Ceva ideei/sfaturi? Ms si scuzati pentru greselile gramaticale dar sunt in suspans sa zic asa.Ms astept cat mai multe ideei/sfaturi.

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Fa rost de id-ul ei de la altcineva, fara sa il ceri ei. Presupun ca daca sunteti colegi de clasa va cunoasteti de mult si stie ce-i place, ce gen de fata e. Propune-i pe mess sa iesiti doar voi amandoi la o plimbare in parc si te apropi de ea din ce in ce mai mult. Nu e obligatoriu sa o saruti de la prima intalnire daca intre voi nu se prouce acea scanteiehee hee. Mai iesi cu ea, dar nu fi insistent. Noi fetele detestam baietii care se tin scai de noi. Nu trebuie sa o intrebi direct,, vrei sa fi cu mine?'', da-i de inteles ca ai vrea. Succes!