| razvy_9918 a întrebat:

Hi all...intrebare pentru fete:fetelor ce va place mai mult la un baiat:sa fie cat mai dotat si egoist sau mititel si iubitor?

Răspuns Câştigător
| princess92 a răspuns:

Dotat.la ce te referi cand zici "dotat"?laughing ehh.eu prefer sa fie pe placul meu.nu toti mititeii sunt iubitori.Cred ca raspunsul la intrebarea asta depinde de fata. Dar stiu sigur ca daca un baiat e prea egoist(pentru ca orice om este la un moment dat egoist) si se poarta urat,, o fata nu il va placea prea mult timp. te-am ajutat? daca nu stii cum sa fii, pur si simplu fii tu! ca cine te place, te place asa cum estiwinking

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Al meu e si dotat si iubitor happy

Deci se poate!

Oricum, cam idioata intrebarea... daca e dotat nu poate fi iubitor?laughing

Din intrebarea ta reiese ca o ai MICA!

Si vrei sa te simti bine stiind ca toate fetele prefera pe cei iubitori...straight face Te asigur ca si mai multe prefera una Mare!

(scuzati limbajul) happy

| Farcas a răspuns:

Dotat si iubitor smug

| Rukhsandra a răspuns:

Sincer imi place mai mult sa fie "mititel si iubitor". Sunt eu destul de egoista ce-am face daca am fi amandoi laughing)

| Ana a răspuns:

Dotat si iubitor big grin

| gabitza_6878 a răspuns:

Mititel si iubitor laughing

| Puffulets ♥ a răspuns:

Putin din fiecare!laughing
Dar nu egoist.

| DiutzaAngel a răspuns:

Mititel si iubitor

| DiutzaAngel a răspuns:

Dar si putin dotat nu strica

| RwoarrxKandii a răspuns:

Mult din aIIa varianta si putin din prima love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum zic fetele? de scurta sa fie cat de langa iar de groasa nu prea subtirelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii egoisti sunt enervanti

| stephany28 a răspuns:

Dotat dar iubitor tongue big grin

| anutza1 a răspuns:

Din toate cite oleaca n-ar strika...