| Swallow a întrebat:

Hi all my dears! Intrebare only for boys ) Ce ati face daca o fata s`ar apropia de voi si v-ar spune "Prietenul meu e o minciuna; si eu inca te mai iubesc"?! CUm ati reactiona daca acea fata va place si cum ati reactiona daca ea nu va placE?! In general ce reactia ati avea?! Ce ati raspunde?! Ms mult :* Fundy+voturi :*

2 răspunsuri:
| abc1234 a răspuns:

Daca miar place as zice ca si eu o iubesc si as sarutao... Daca nu miar place i-as zice frumos ca nu o plac, fara sa o raneasca.

| justDaisy a răspuns:

In primul rand depinde care si cui ia gresit de v-ati despartit. Daca simti ca nu este sincera si chiar daca ai tine sau nu atunci logic nu ai ce sa faci cu ea, dar daca va iubiti reciproc si este adevarat ceea ce spune nu rata sansa. Scz, nu sunt baiat dar ti-am vorbit sicer. Succes