| anonim_4396 a întrebat:

Hi, am avut si eu o relatie cu o fata ceva timp, ma iube foarte mult, si eu o iubeam foarte mult, eu am suparato cu o chestie banala, s-a suparat pe mine catva timp, eu tot insistam tare in legatura cu ea, ce a pazit, si chestii de genu, si intre timp, ii zisem nu mai suport, nu mai am chef de nimica, vreau sa ne vedem, si am scapat niste cuvinte nepotrivite, gen: nu mai am chef de scoala (ea probabil gandindu-se ca gata ma voi lasa de scoala.), ea a hotatat sa nu mai vorbim, ca sa nu imi fac eu vreun rau., nu a fost cu intentie ce am zis, o iubesc foarte mult, ma asteptam la un raspun ceva de gen: gata gata, nu mai sunt suparata, e bine?, si ea imi spune aintre timp, am suferit foarte mult., da cand ma intalnesc cu ea pe undva, nici nu apuc sa o salut, si ea ma saluta prima, e vesela cand ma vede., Vreau sa stiu voi ce parere aveti, mai sunt sanse de impacare, sa ii recastig increderea., astept sfaturile voastre!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai da-o in... nu mai sunt sanse, de ce te mai intorci la o persoana pe care deja ai cunoscut-o si ea pare sa se bucure de viata ei fara a ii mai pasa de unele persoane din jurul ei. Mai sunt fete daca te-a placut una sunt sanse sa te placa si altele, nu te panica exista fete ok. Dar serios ce rost mai are sa te complici cu fosta?laughing) ai o viata de trait lasa lucrurile sa mearga de la sine.

| RobertFHC a răspuns:

Intreab-o ce face si la un moment dat spune-i "scuze pentru aseara/cand a fost" si o sa te iertewinking
Lume asteapta scuze, nu luna de pe cer big grin

| andraioanamicu16 a răspuns:

In viata comunicarea e cheia, eu zic sa o suni sau sa ii dau un mesaj si sa ii spui ca trebuie sa va vedeti, si sa vorbiti clar si concret despre tot si sa ii spui ca nu ai suparat-o cu intentie si ca iti pare rau si ca inca mai tii la ea :* pup

| anonim_4396 explică (pentru andraioanamicu16):

Mersi pentru sfaturi. am mai vorbit cu ea, in ultimu timp vorbesc in fiecare zi cu ea. am discutat despre tema asta. se simte ciudar. dar vrea un pic de timp.