| lovemyskate a întrebat:

Hi! Am o intrebare: Eu am aparat dentar si vreau sa sarut o fata frantuzesc... ce se intampla daca avem amandoi aparat dentar? e adv ca se pot lipi? Help, funda

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Nu am sarutat pe nimeni cu aparat dentar atunci cand am purtat unul, dar in niciun caz nu se lipesc sau prind unul de altul.Ideal ar fi sa nu va ciocniti dintii si implicit aparatele dentare, deci sa va folositi doar la buze si limba.
Prin urmare, nu se intampla nimic...rau.Aveti grija la igiena dentara.

2 răspunsuri:
| FïяŠtℓovε a răspuns:

Nu nu are cum chiar daca din greseala le ciocniti pentru ca ele nu au de ce.sunt intr'o linie continua si nu are de ce sa se agate. stai fara griji. succesbig hug funda?big grin

| maftei a răspuns:

Ce? Doamne am mai auzit ceva sa se lipeasca aparatele antre ele.Nici vorba de asa ceva eu zic sa ai dai batai ca nu are nici o treaba una cu alta