| YoungMoneyWeezy a întrebat:

Hi!happy.Am si eu o intrebare.Ce fel de baieti le plac mai mult fetelor? Mai la locul lor sau vagabonti(ca mine)laughing care fac multe prostii dar sunt de treaba.

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Daca e timid nu se baga in seama si uneori poate fi mai greu de observat.Adevarul este ca uneori, baietii timizi ar trebui sa mai fie si ei cu picioarele pe pamant adica ei ar trebui sa faca primul pas.
Mie-mi plac baietii la exterior romantici si atenti si la interior bestii. Deci un fel de combinatie.
So. Daca stam sa ne gandim. Fiecare fata vrea un baiat rau care sa fie cuminte numai pentru ea.happy

3 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Ceva la mijlochappy.Sa nu fie nici cuminte si timid pentru ca nu prea are farmec si e plictisitor dar nici unul vagabond(cum spui tu)pentru ca nu prea te poti baza pe el si nu stii daca sa il crezi sau nuwinking
Deci ideal ar fi un baiat normal care stie cum sa vorbeasca cu o fata, nu unul care face multe prostii:phappy Asta e doar parerea mea poate unele fete prefera un''bad boy''hee hee

| AdelinaC a răspuns:

Prima categorie:mai la locul lor.Dar acum depinde de la fata la fata, de varsta, de educatie...

| emaemma a răspuns:

Asta depinde si de genul de fata... si noi suntem impartite in 2 grupe. laughing fete care vor sa petreaca si sunt sociabile. si fete care vor sa petreaca dar sunt timide... ceva de genulaughing mie una imi plac ambele "tabere" de baieti big grin