| Blackstar666 a întrebat:

Hi, am si eu o intrebare daca se poate sa primesc ceva raspunsuri bune, adica in sensul ca vad o fata in club, imi place si apoi ce fac? cum intru in vorba cu ea si mai ales de / despre ce discut cu ea atunci pe loc? ce subiecte de discutie sa ne imprietenim ceva.

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Mergi zambitor la ea, o inviti la dans.
Iar daca accepta, esti pe drumul cel bun, inseamna ca-i esti simpatic.
In timp ce dansati, te apropii, ii soptesti ca e frumoasa, ca ti-ar place sa va cunoasteti mai bine, si-i cer un mod prin care poti lua legatura cu ea.
Succes!
Si fi zambitor, nu temator!

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
In club e o situatie mai delicata, fata poate sa aiba prieten sau sa fie insotita de alti baieti.
De aici pana la un scandal nu e decat un pas.
Poti sa o inviti la dans, sa-i faci cateva complimente si apoi vor aparea si subiecte de discutie.
Incearca sa privesti si dincolo de aparente, chiar daca iti place o fata, asta sa nu te pacalesti singur...
Mult succes!

| MarinicaFaraFrica a răspuns:

Te duci si dansezi cu ea ii oferi ceva de baut (ai grija sa nu aiba prieten si sa se lase cu bataie) iar apoi astepti sa se produca magia.Ai grija fetele arata diferit ziua cand is treze fata de noaptea cand is "praf".

| AnonimGenn a răspuns:

Bineinteles ca nu vei putea sa te duci la ea si sa ii zici : "buna sunt alex, tu cine esti? " NU! Asa fac femeile!
Pasul 1.Trebuie sa fi masculul dominant! Dar mai intai asigura.te ca nu are prieten. ar putea sa iasa urat. Asa, dupa ce te-ai asigurat ca nu are prieten si o vezi ca danseaza, daca stii scheme de dans te bagi in seama cu schemele de dans, dar ai grija, nu o sa mearga un dans dnb pe o melodie de tango! Asa poti sa procedezi si nu va trebui sa vorbiti, doar o sa dansati si o sa fiti in centrul atentiei, si dupa aia o servesti cu o bautura.
Pasul 2. Cand se aseaza la bar si e singura, poti sa te asezi langa ea si sa o intrebi daca vrea ceva de baut happy / Mi-a placut cum ai dansat. Nu te duce si o complimenta direct cu : esti frumoasa! Va crede ca esti un animal in calduri ca toti ceilalti happy. Cand vrei sa intri in conversatie cu ea leagate de ceva care s-a intamplat, de exemplu daca a cazut pe ringul de dans o intrebi daca e bine cand se duce la bar sau daca a dansat foarte bine te duci si o abordezi : Mi-a placut cum ai dansat, faci cursuri de dans? Nu pai sti ca eu am facut la. bla bla. Aha interesant, Vrei ceva de baut? Si tot asa vorbiti.
Pasul 3 dupa ce ai facut ce am zis mai sus, adica dupa ce ati facut o pauza sa beti si sa va cunoasteti o inviti la dans si dupa ce dansati, faci ce iti spune inima happy