| euuuuuuuuuu a întrebat:

Hi! Am si eu o problemuta.
Totul incepe in clasa I de cand imi place de un coleg. Asta pana in clasa a7a, de cand doar l-am simpatizat. Dar acum a intervenit ceva care m-a facut sa inteleg ca de fapt, eu inca tin extrem de mult la el. Lui ii place de cea mai buna prietena a mea si m-a pus pe mine sa o intreb daca vrea sa fie cu el pentru ca stie ca suntem prietene, am intrebat-o si in final a zis "nu". Ideea este ca acum sunt foarte geloasa, si vreau sa ma apropii de el dar chiar nu stiu ce am putea vorbi avand in vedere ca el nu prea e comunicativ iar eu prea timida. si in plus nu vreau sa fie ceva foarte brusc, astfel incat sa se prinda din prima ca imi place. daca aveti vreun sfat v.as fi recunoscatoare. Multumesc!

1 răspuns:
| IULIAILICEA a răspuns:

Ai putea sa ii trimiti un sms si sa ii spui ce iti place la el (zambetul,etc, si chiar lucrurile ciudate(cand e somnoros, sau ciufulit))ca sa vada ca il placi oricum.incearca,pentru ca nu pierzi nimic.succes