| Alecsaandrra a întrebat:

Hi!
Am vorbit cu pretenu la tel si i.am zis sa nu mai fie asa indiferent. macar cu mine si a zis ca cu mine trebuie sa fie cel mai indiferent straight face
Si ma enerveaza chestia asta ca nu zice ce simte. i.am zis de mii de ori sa nu mai fie asa. Ce sa fac ca sa imi spuna absolut tot ce simte?
FUnda:*

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu cred ca tipul nu prea stie ce vrea de la viata.

| andreea_9470 a răspuns:

Haa? cu tine trebuie sa fie cel mai indiferent?:O. n-am mai auzit asa cevastraight face. e invers, draga mea. adica prietenul tau se crede un shmekeras din ala, care se crede foarte frumos si destept si toate alea si asteapta ca u sa alergi dupa el? eu asa inteleg.
sincer, un baiat care te iubeste nu poate fii indiferent cu tine

| Alecsaandrra explică:

Cum kta?

| kta_6466 a răspuns:

Fii si tu indiferenta cu el!

| larysuka_7688 a răspuns:

Zii.ca daca chiar ar tine la tne.ar fi in stare sa faca asta.si daca nu zice.inseamna ca nu simte nimic pentru tine. zii sa-ti vb deschis.si sa nu-i fie rujine.cal iubejti.etc,,funditza?:X.pls//

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pretenu" adica iubitul tau? El este indiferent si tot el a zis ca cu tine trebuie sa fie CEL MAI indiferent? Pai atunci, clar este, ca nu tine la tine. Vorbeste cu el si clarifica chestia asta. Explica-i ca tie nu ti se pare normal sa fie indiferent cu tine, deoarece tu esti iubita lui si ai nevoie de atentie, de dragoste, de gesturi tandre, de cuvinte frumoase, nu de indiferenta, ca indiferenta iti poate oferi orice strain. Ce fel de iubit e acela care este indiferent cu tine? Daca nu se schimba, dupa ce discutati, si ii explici ce te deranjeaza, eu zic ca nu e de tine...si sta cu tine, ori doar pentru sex, ori ca sa aiba asa o iubita, in ochii lumii. Nu merita tu sa suferi pentru el, iar el sa fie indiferent, pentru ca "asa trebuie".

Multa bafta si sa fi iubita`!:*:*:*

P. S:Chiar daca ti la el, "da`l in pita lui" ca nu`i ultimu`, ce te face pe tine un baiat?! Vine urmatooru`, si urmatoru` si inainte de urmatoru` era anterioru`...deci e ok. Sa fi sanatoasa`!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate tu l`ai facut sa fier indiferent. exista 2 motivewinking ori isi bate joc si esti o pierdere de vreme pentru el`winking ori e afectat de ceva ce i`ai facut uh si momentan nu poate reactyona altfel...` pentru moment fii si uh indiferenta daca esti sigura ca nu uh ai provocat aceasta indiferenta. dar daca nu fii mai tandra, mai dulce sa vada ceva bun in tine ` sa-l atragi uh pe el. si in timp va fi la fel! Bafta.happy
o zi frumoasasmug