| nykoletha1313 a întrebat:

Hi! azi am fost la patinoar cu o prietena si parinti ei.
Acolo patinand pana sa esim a venit un baiat rus neam imprietenit neam jucat un pic acolo si el a plecat dupa vreo 2 minute ce a plecat el el era acolo sa isi dea patinele jos la esire bun am esit si noi si acolo sa ne dam patinele jos eu m-am dus pe banca acel baiat inca mai era acolo bun toate bune si frumoase pana la un moment dat vine si imi spune imi dai numarul tau de tel si i-am zi pentru ce el pai sa te sun si i-am zis nu. Ma-m dus iar pe banca si a venit langa mine si zice hai sa facem o poza ok el a pus mana pe gatul emu si i-am zis poti sa iei mana depe gatul meu a luat-o am plecat la masina si s-a terminat totul.

intrebarea mea este urmatoarea:

Acel baiat ma place? mie nu imi place de el si am iubit si tin la el chiar de vorbim numai pe messenger dar asta este.

vreau sa stiu neaparat daca acel baiat ma place nu vreau sa raman fara sa stiu deci nu stiu ce ia trecut prin cap la acel baiat. please un raspuns cat de mic vreti voi thanks

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Da te place. Si este foarte bine ca nu i-ai dat numarul de telefon din moment ce ai prieten! Bafta

| Raluucaa1229 a răspuns:

E logic ca te placebatting eyelashes si bravo ca nu ai facut nici un gest care sa il regreti mai tarziubatting eyelashes:*