| Doar eu_5952 a întrebat:

Hi! Azi ies in oras cu prietena mea cea mai buna si sora ei...Doar ca ne cam plictisim si eu m-am gandit sa-l chem pe baiatul pe care il plac[tin sa mentionez ca ar fi prim oara cand ne-am intalni ]. Ne intelegem foarte bine pe mess si el stie ca il plac putin dar si el cred ca ma place... Ce sa fac?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă tu vrei să-l chemi cheamă-l! Nu te gândi de două ori! O să fie bine, stai liniştită! Baftă!

| Corina a răspuns:

Draga mea, dacă vrei să ieşi cu prietena ta cea mai bună şi mai vine şi sora ei, consider că nu prea are ce căuta un băiat şi mai ales cel pe care îl placi. Intre fete ai anumite discuţii, de ex. despre băieţi şi nu cred că s-ar simţi în largul lui fiind un reprezentant al lor. În plus, nici tu nu cred că te-ai simţi în largul tău în prezenţa fetelor. Poate că băiatul va încerca să te ia de mână, să te sărute şi atunci ai nevoie de intimitate pentru a lega o relatie. Asta este părerea mea, dar tu eşti singura care trebuie să decizi. Să fii iubită!

| Stefania a răspuns:

Buna!

Daca prietenele tale sunt de acord atunci cheama-lwinking.

Dar asta nu depinde doar de tinestraight face.

Cu siguranta ca i-ar placea, ar simti atentie din partea ta si bine inteles il chemi daca ai curajwinking

Pa, pa

| djza a răspuns:

Discută cu el și întreabă-l discret dacă are chef de o plimbare, de un suc în oraș cu tine și cu alte două fete. Dacă acceptă, când mergeți în oraș încearcă să te îmbraci cât mai simplu și să nu ieși în evidență, fii doar tu. Dacă ai destul curaj, întreabă-l pe ocolite dacă te place. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asemeni Corinei, consider ca ar trebui sa iesiti doar voi 2, fara prietenele tale. Asa nu o sa te simti jenata sa deschizi un subiect anume sau sa il saruti.
De ex, mie nu mi-ar placea sa ies in oras cu o fata fata de care ma simt atras si pe langa noi sa mai fie 2 fete.

Multa bafta! Si sa ne zici cum merg treburile:d