| Doar eu_5952 a întrebat:

Hi! Azi ies in oras cu prietena mea cea mai buna si sora ei...Doar ca ne cam plictisim si eu m-am gandit sa-l chem pe baiatul pe care il plac[tin sa mentionez ca ar fi prim oara cand ne-am intalni ]. Ne intelegem foarte bine pe mess si el stie ca il plac putin dar si el cred ca ma place...

5 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Un baiat si 2 fete, o sa se simta ciudat mai ales daca tu ai planuri in a-i spune ca il placi

| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Atunci bafta!

Sa gandesti de 2 ori inainte sa spui ceva sa nu regreti nimic!

Sper sa iasa ceva love struck

bye bye!

| innocent_9644 a răspuns:

Cheama. l, nu ai nimic de pierdutbig grin
Asa ai sa vezi si daca iti place si cum se comporta.

| ana_3219 a răspuns:

Ar trebui sa iesi doar cu el. la ce ti-ai luat si coada? (pr ta si sora sa)... el nu o sa se simta ok. ia-ti inima-n dinti si du-te doar tu! va intalniti amandoi si ii zici ca ele nu au mai putut venii. va fi mult mai frumos! bafta!

| Addah a răspuns:

Invita-l.winking
Dar nu-i spune nimic din ce simti, cel putin nu acum.
Bafta!