| iFeelinfiniteLove a întrebat:

Hi! Credeti ca o persoana se gandeste mai mult la tine, atunci cand nu o bagi in seama; cand ii arati indiferenta?

8 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Daca o persoana obeserva ca tu o tratezi cu indiferenta,aceasta cu singuranta se va oftica, si se va gandi din ce in ce mai mult la tine, dar depinde si cu ce fel de indiferenta o trateziwinkingtongue

Răspuns utilizator avertizat
| albastrualb77 a răspuns:

Depinde de cat de mult tine acea persoana la tine, daca tine la tine? atunci Da.

| kidda_8751 a răspuns:

Salut.phai daca acea persoana te place. cu siguranthza ca o doare. si vrea sa va apropiathzi iar thu sa o bagi in seama.

| taniusha562 a răspuns:

Ai perfecta dreptate... functioneaza

| BeFreeDJ a răspuns:

Da, dar nu te baza pe asta.

| marius7tree a răspuns:

Pai asa e dar foarte putin timp ca dp aia nu te mai baga in seama. chestii de genu'...

| Lolipop_5133 a răspuns:

Pai,da o sa se gindeasca mai mult la tine daca te place, dar daca nu te vei opri la timp te va lasa in pace