| Sevenup a întrebat:

Hi! Cum pot invita un baiat pe care il plac in oras? Vorbim pe mess dar mi se pare ca este cam timid sa ma intrebe si as vrea sa actionez eu. N'as prea vrea sa'l sperii spunandu'i dintr'o data pentru ca nu sunt sigura cam ce sentimente are el pentru. mine.Multumesc mult

3 răspunsuri:
| source a răspuns:

Sau poti sa batzi un apropo si el sa-si dea seama, foloseste psihologie inversathinking poate merge

| AnNe a răspuns:

Poi daca sunteti prieteni buni puteti iesi undeva spunandu-i doar sa aveti o discutie normala.ca 2 prieteni normali. apoi daca va mai fi ceva asta va veni de la sine cius

| Ank02 a răspuns:

Uite asa...Dai apropoul :ce chef am sa merg la un suc si fix azi cand am chef sa ies prietenele stau in cassa! si continui tu de acolo.winking
funda daca merge:d