| ScumpiKxoxo a întrebat:

Hi!
faza e k iubitul meu m-a inselat cu prietena mea si prietena mea stia k el e cu mine si totusi m-a inselat
asa..shy problema mea e: cum sa- l fac sa-i fie ciuda k m-a inselat?

Răspuns Câştigător
| xProxy a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu un prieten bun de al lui si sa faci un cuplu doar sa ii faci ciuda. Iti spun din propria exp. Trebuie doar sa vb cu un prieten de al lui si se rezolva! Succes!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sburatorul a răspuns:

Fa-ti si tu alt prieten si arata-i ca o duci bine si fara el.

Răspuns utilizator avertizat
| NMihai a răspuns:

Pai tu mai vrei sa fi cu el dupa ce te-a inselat?
daca tot vrei sa il faci sa ii fie ciuda ai putea sa te dai la niste baieti de fata cu el

| ScumpiKxoxo explică (pentru NMihai):

Nu mai vreau sa fiu cu el... vreau doar sa-i fac in ciuda.

| NMihai a răspuns (pentru ScumpiKxoxo):

Atunci cupleazate cu un alt baiat si du-te prin zone pe unde e el ca sa va vada
o sa fie gelod dupa aia
dar asta ii doar daca mai tine la tine asa de mult cum a tinut inainte sa te insele
te pup:*

| Liviues a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine e sa ii dai de inteles ca nu te intereseaza ce a facut, pentru ca nu era chiar atat de important pentru tine, si ca esti indiferenta si nu iti pasa d elhappy

| AN0 a răspuns:

Treci mai departe...