| theooo_2478 a întrebat:

Hi! Ieri am cunoscut un baiat de o seama cu mine pe mess. El a spus ca a gasit id-ul meu pe net, dar eu nu il cred, pentru ca a spus ca este varul unui fost coleg de al meu si cred ca de la el il are. Am vorbit la telefon si dupa o ora-doua m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Nu am stiut ce sa ii raspund asa ca i-am spus sa ne vedem luni. El spune ca ma iubeste si chesti d'astea, dar nu stiu daca sa am incredere in el. Mai devreme si-a pus un status despre o fata, care cica s-a intors(dar nu stiu de unde), si ii spune "viata mea", iar acum spune ca maine are cantonament(este intr-o echipa de rugby) si gaseste cate o scuza de fiecare data cand vorbeste cu mine...sa nu mai vorbeasca cu mine. Ce sa fac cu baiatul asta, ca m-a zapacit?

Răspuns Câştigător
| marcelan25 a răspuns:

Pai,din cele relatate de tine,eu cred ca ii un neserios care doar se joaca cu tine, si nu cred ca merita sa ii dai importanta, nu te mai gandi la el si mai iesi cu prietenii! Decizia iti apartine! Succes!

3 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Ce sa zic, cam ciudat si nu cred ca te iubeste daca face Asa ceva dar vezi si tu cum se comporta pe viitor cu tine.bafta!

| Barbaraaa a răspuns:

Ceau eu zic sa nu mai vb q el si sa astepti sa t caute el si sa faca orice pentru o intalnire.

| dorishell6969 a răspuns:

Spune-i clar si raspicat "daca nu imi spui cine e fata si de unde este nu mai vb in viata mea cu tine " chestii din astea intelegi tu. sper sa ai noroc.