| Sevenup a întrebat:

Hi.Prietenul meu s-a despartit de mine. stiam ca se va intampla asta. eu il iubesc si as vrea sa'i spun asta intr'un mod care sa'l faca sa se mai gandeasca la toate asteasad. Va rog... ajutati-ma

6 răspunsuri:
| Piticuuu a răspuns:

Cat ani ai? Ar trebui sa ii spui ce simti...dar daca si atunci nu va mai vrea sa aiba nimic cu tine inseamna ca nu e pregatit...iti urez succes si usor cu dragostea astawinking

| euionutz a răspuns:

Pai dca te-ai culcat cu el...dc sa mai stea cu tine?

| IIIx333III a răspuns:

"Poate ca tie iti este mai bine, dar mie nu. Eu una inca te iubesc. Sper ca si tu faci la fel... Eu una ma gandesc la tine, sper ca si tu faci la fel. Chiar daca nu vrei sa mai fim niciodata impreuna, sa stii ca m-ai lasat cu un gol in inima, daca vrei, vei putea sa il astupi din nou cand vrei". Sper ca iti va fi de ajutorwinking.

| annakarenina a răspuns:

Uite id-ul meu : nestor_aav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o balta, fato si gaseste-ti pe altcineva.
Il doare in c_ de tine din moment ce te-a parasit. Dar nu ne-ai povestit in ce maniera a facut-o.
Fata draga si eu am incercat sa fac asta. E o pierdere de timp si de nervi.

| Adelinutza_2810 a răspuns:

V-ati desp de mult timp? daca e cu altcineva iti va fi cam greu dar daca e singur ai mai multe sansewinking