| Issa_8758 a întrebat:

Hi! spuneti-mi plz cum pot sa ii inchid gura unui pusti de 7ani il am de dimineata pe cap si nu il mai spuport. Spune numai tampenii si imi pune numai intrebari de genu"Cu cati pusti tiai traso?". Nu vreau raspunsuri la misto! Am deja destui nervi.
Prietena cea mai buna a mamei a plecat in vacanta si la lasat pentru o saptamana la noistraight faceMama fiind plecata la servici trebuie eu sa stau cu el si nu mai tace.Acum o ora a venit o prietena la mine pentru ca trebuia sa mergem in parc sa ne intalnim cu celelalte fete.Eu eram in bucatarie si ia deschis el.Cand a intrat inauntru primul lucru pe care i la spus el a fost ca e frumoasa si ca vrea sa faca sex cu eastraight faceSi cat am vorbit eu cu ea si i-am explicat ce e cu pustiul, iar el sa tot dat la ea.Mai inainte ma intreba cand se mai vede cu ea.Adica stiu ca e copil si nu e constient de ce spune dar macar daca ar mai face pauza.

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Dai o palma si ignora-l

| Angelique a răspuns:

laughingVai doamnerolling on the floorce copil la varsta de 7 ani! Incearca sa-i explici ca daca nu tace atunci il inchizi intr-o camera toata ziuawinking

| consiliera a răspuns:

Spune-i ca e prea mic pentru discutii de oameni mari.Sa mai creasca si o sa vada cum e. Daca se ingroasa gluma zi-i ca-l spui parintilor lui si o sa fie pedepsit.Fii mai distanta cu el.Nu-i permite prea multe.Si asta in general cu baietii.

| MihaelaDart a răspuns:

Leaga-l de un scaun, cat si gura, ii vei da drumul cand vine mama ta de la job. Totusi ce fel de mama sa-si lase plodul la voi ca pe un caine si ea sa se distreze in vacanta! In loc sa-ti iei si copilul cu tine, huh! Daca ii raspunzi, ii vei da satisfactie si iti va agasa neuronii. Intr-un fel sau altul e bine sa gasesti niste jocuri interactive si sa le faceti impreuna ori ignora-l. Se va plictisi cand nu-l vei baga in seama.

| eurynomus a răspuns:

Suprima l!

| miky_9667 a răspuns:

rolling on the floor)) ce copillaughing cred ca deja ti-a facut capu' calendar straight face pai ai putea sa-l pedepsesti de ex sa-l inchizi intr-o camera si sa-l lasi acolo pana vine mama ta laughing sau ai putea sa rabzi, ca pana la urma e doar un puradel de 7 ani si sta doar o saptamana la tine

| MrCaNaByS a răspuns:

7 ani laughing e prea mic laughing pune-i ceva la gura