| TheRocker16 a întrebat:

Hi. sunt cu un baiat de 3 luni de zile si ceva. ne intelegem foarte bine. vorbim mereu. dar avem o problema. relatia e la distanta. sad el mi-a promis ca vine in vacanta de vara la mine. i'am spus si mamei despre asta si a spus ca e ok. voi credeti ca va veni? puppy dog eyes [ nu va bateti jos si nu fiti nesimtiti. dau funda ^^ ]

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Daca este interesat de relatie va veni cu siguranta! ceea ce trebuie sa faci este sa nu pui suflet asa de usor pentru a nu suferi! lasa timpu si cursul relatiei voastre sa dovedeasca ca va placeti unul pe altul si ca relatia voastra va avea trainicie! abia atunci sa pui suflet si sa faci tot posibilul pentru a asigura viitorul relatiei pe care vi-l doriti! daca este dat sa fiti unul pentru altul distanta va va uni! insa deocamdata fii mai prudenta cu sufletelul tau! si sa NU crezi ca daca nu vei fi cu el se va prabusi lumea sau va da falimemnt basescu! viata va merge inainte si iti va descoperi alti baieti dornici de a trai alaturi de tine cel mai nobil sentiment uman: IUBIREA. succes, pupicii

2 răspunsuri:
| Radu_5166 a răspuns:

Daca el a zis ca vine in vacanta inseamna ca o sa vina! Daca nu da-i papucii si gaseste-l pe altu'care sa fie mereu langa tine!happypuppy dog eyesfunda?:X

| KidutzuLuvv a răspuns:

Sa sti ca si eu am stat cu un baiat care est din alt oras
ne-am vazut de cateva ori
am fost 1am jumate cu el big grin
Eu nu cred ca veti putea rezista adica
el se pote indragosti de alta de la el de acolo si tu de altul de la tinethinking
depinde de voi:d
Stii vorba aia? Nu conteaza distanta daca va iubitihappy
si iti zic eu ca daca te iubeste si daca tine la tine vinewinking
Sper sa fi cu el big grin si sa ai tot ce iti doresti :*
Pa`pa