| Blacckstarr a întrebat:

Hi TPU, as avea si eu nevoie de niste raspunsuri la o intredare daca se poate big grin. cum "agat" o fata pe care o vad si imi place de ea? (pe strada, intr-un club sau undeva), adica cum intru in discutie cu ea? si ce teme de discutie ar trebui abordate atunci pe moment?

Răspuns Câştigător
| kiv1990 a răspuns:

Pai cum te-ai exprimat tu s-o agati trebuie sa ai putina experienta ca deodata nu se primeste, in plus ar trebui sa nu arati si sa mirosi ca o maimuta. cel mai important este sa intri in vorba cu ea(vorbesc de strada, club) insa ce o sa vorbesti cum ea nu conteza, cert este ca trebuie sa te simti sigur pe tine. de ex. am un prieten el cind se apropie de o domnisoara incepe sa vorbeasca cu ea de parca o cunoaste de 100 de ani: salut, ce faci, cum iti merge, mai face un compliment apoi o intreaba citi ani are, apoi cum o cheama. si sa stii ca are succes.

insa daca ai in vedere agatarea unei fete din clasa/grupa/sau o prietena aici trebuie sa o inviti undeva, sa nu uiti de complimente. si daca vrei sa ai succes trebuie sa iti cumperi un parfum, mai ai grija de coafura, vezi sa nu ai cosuri pe fata, si vezi sa ai grija de pielea de pe mini si fata, si chiar cu sprincenele rezolva ceva- fetele iubesc baietii care au grija de ei
insa ele de asemenea iubesc baietii cu un corp frumos si cei un pic destepti- asa ca te sfatui sa mergi la o sala de forta si apucate de carte, si o sa ai succes, insa cel mai important este increderea in sine
p.s ai incredere in ceea ce spune o fata

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu o agăți tu, te agață ea...
It's a fact!

| Azµre a răspuns:

Nu o agăți tu, te agață ea...
It's a fact!

| lolly a răspuns:

Pai...daca ar veni o fata la tine, o necunoscuta sa zicem si te-ar aborda:
-Buna, ma numesc Andreea vrei sa mergem la un suc?
Nu ar fi ciudat? Sa nu o cunosti si sa fie atrasa de tine doar pentru aspect?
Eu zic sa te interesezi sa vezi ce prieteni are, sa va faca cunostiinta.

| kim33 a răspuns:

Simplu daca e in club te prefaci ca dai peste ea iti ceri scuze si oferi un suc acolo faci cunostinta cu ea...