| Swallow a întrebat:

as dori niste statusuri triste, de dragoste, etc.as dori sa fie cu asa ceva,, ღ °✿ ". va rog. dau fundita! p0op!

2 răspunsuri:
| Swallow explică:

Ok Denis.dar l-am iubit, nu stiu daca il mai iubescwinking.pur si simplu am nevoie de statusuri happy

| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Te rog eu nu mai fii suparata/trista ca nu este bine stiu si eu cum este am trecut printr-o despartire acum 1 saptamana si am plans dupa ea mult.Statusurile de suparare nu sunt bune, astfel supararea ta va tine si mai mult ca te vei uita si uh la el si iti vei aduce aminte de probleme.Te rog eu nu mai fii suparata