| Swallow a întrebat:

Hi TPU :* Deci v-ams aturat cu problema mea-inteleg, dar imi vin diverse idei in cap. Povestea http://www.TPU.ro/......bdare-imi/ voi credeti ca pentru el va conta daca ii voi zice asta? Dar daca va zice linistit "si ce daca ma placi? acum ce vrei?! " sau ceva de genul? Daca il va durea in c*r ca ii voi spune sau nu? 1 Atunci ce ma fac?! Fundy and voturi :( :*

Răspuns Câştigător
| TVD13 a răspuns:

Daca zici ca iti tot da sperante si ca te priveste si ca intreaba de `pr tau` nu cred ca o sa te ignore atunci cand ii spui. fi mai increzatoare in tine. eu cred ca baiatul asta te place pentru ca si eu st intr-o situatie asemanatoare si iti spun ma place!
si pe tine la fel (el) deci CURAJ.
HAI CA POTIlaughing)):*:*
PA`PAlove struck