| Unicum a întrebat:

Hi TPU! Din nou am nevoie de ajutorul DVS, stimati utilizatori. Deci, pe 31 decembrie implinesc 9 luni de cind sunt cu prietena mea. Dubla sarbatoare big grin Nu stiu ce sa-i cadonez, acum la fiecare luna ii dadeam un buchet de flori, de fiecare data diferit, la 8 luni a fost la mine, am facut pizza, cu sampanie cu de tot pentru ca eram singur acasa, acum sunt parintii mei si de genu asta nu mai merge. Deci, ce cadou\surprize, orice, ce sa-i cadonez?

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Eh..nu te mai ingrijora..vine sfarsitul lumii pana atunci.laughing

| Unicum explică:

Mentionez ca am 16 ani, ea 17.

| drhotzu a răspuns:

Pe bune voi sarbatoriti fiecare luna impreuna? that is realy lame!
ce o sa faceti cand o sa aveti cativa ani impreuna? aaaa stiu nu o sa ajungeti ca o sa va plictisiti atat de rau unu de altul incat dupa maxim 1 an si jumatate nu o sa mai existe relatia. o sa va plictisiti tare repede!

| DiiiaDy a răspuns:

Eu nu inteleg de ce ii faci cadouri in fiecare luna?! laughing) cred ca este de ajuns de ziua ei si de sarbatori. Poti sa faci un album in care sa pui poze cu voi de la prima intalnire si poze de pe tot parcursul lunilor iar la sfarsit pastrezi un loc liber sa faceti amandoi poza cand impliniti 9 luni tongue mi se pare un cadou simplu si frumos, succes:*

| cristina4you a răspuns:

M..esti un tip foarte romantic, stiu ca lucrurile aste sunt valoroase sentimental. Dar fiind fata, eu sincer ma bucur la un lucru primit dar sa si il pot folosii desigur nu este ceva gresit cu florile dar nu mereu. Eu zic sa.i cumperi ceva sai foloseasca cum ar fi: o placa de par ondulator, o bratara din argint (mai mult de 60 de ei nu costa), poate ca i.ar placea un parfum, cred ca i.ar place sa.i iei un papion si niste urechiuse de iepuras sau pos craciun pe care sa le poate de mos craciun(asta ar fi dragut), un ursulet maree, un tricou cu poza voastra, o camasa de a ta in care sa doarma cu ea imbracata, o oglinda cu picior, daca e mai copilaroasa poti sa-i iei sosete cu degetele. nu stiu sper sa.ti fi fost de folos