| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU.(:
imi place de un baiiat din vara tongue si inca nu am avut curajul sa-i spun. mi-a spus ca nu are prietenatongue, si dupa cum am obs ma place.happy
sa-i spun ca il plac?
Hellp mmee... urgent plss

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Ai putea sa-i spui. Nu stiu ce sa zic, ramane la aprecierea ta. Eu o data i-am spus unui baiat ca il plac si am regretat foarte mult. In primul rand pentru ca eram mica si nu realizam anumite lucruri, adica eram a 6-a cred, iar in al 2-lea rand pentru ca el a aflat si a luat in ras, si ar mai fi si al 3-lea pentru ca era doar o joaca. S-ar putea sa ia asta in ras, desi nu-l cunosc. Tu sti ce e mai bine sa faci si ce nu.

2 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Daca ti se pare ca si lui ii place de tine da ar fi recomandat sa-i zici odata pana nu e prea tarziu happy. Daca u chiar. fa-l sa te placa - arata-i ca tu il placi pe el tongue. Succes

| irina26 a răspuns:

Buna! Va intelegeti bine? Daca da, eu zic sa incerci.