| Swallow a întrebat:

Hi TPU.In legatura cu povestea mea-cea mai stupida din TPU 8-| http://www.TPU.ro/......pina-nu-e/ am uitat sa va spun ca vinerea mait recuta i-am scris de pe skype "ma placi?" si el a zis "nu" -dar in conversatia asta credea ca vorbeste cu "prietenul meu". Acum ce pareri mai aveti?! Tot sa-i spun?!

P. S. am maid at intrebari si m`am gindit inca la varianta ca el putea sa`mi spuna ca are prietena doar ca sa scape de mine, insa el nu stie ca imi place. SUnt confuza, nu mai stiu ce sa cred.Nu mai stiu ce sa fac.NU mai stiu ce reactia va avea :9

FUndy+voturi.

1 răspuns:
| carminaburana43 a răspuns:

Esti confuza nu te supara pentru ca nu sti ce vrei nu ca ce sa crezi.Cind vei sti ca ti la el si nu faci misto de el o sa-si dea si el seama daca vb frumos si sincer si fara mistouri si atunci si el te va lua in serios si vei afla cum simte.