| Swallow a întrebat:

Hi TPU.In legatura cu povestea mea http://www.TPU.ro/......dare-imi/, am hotarit sa i`o spun joi (deoarece e ziua mea norocoasa se presupune). Dar cum sa fac ca sa mergem doar noi doi acasa? Fara altcineva? Sa vorbesc liber?! Help. FUndy & voturi :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai ii spui pur si simplu " Auzi vreau sa vb despre ceva.te superi daca mergem doar noi doi in drum pre casa astazi? " Apoi ii poti zice ca nu mai ai prieten.ca na.altfel cum vrei sa fii cu el cand el stie ca u ai pe altu? si ii mai poti spune ca ai incercat sa fii cu el etc dar nu poti pentru ca tu il iubesti pe el.asa ca te-ai hotarat sa-i dai papucii.in fine stii tu ce trebuie sa ii mai spui. Baftawinking

| Aasdfghj a răspuns:

Ti-am citit problema si cred ca te place.a zis ca are prietena doar ca sa te faca pe tine geloasa. daca spui ca pleci din scoala.presupun ca nu prea mai ai cum sa-l vezi.deci mai bine ii spui tot ce simti pentru el. vorbeste deschis despre tot. daca nu o sa mearga.macar sti ca ai incercat:* succes.