| ioanalexandru a întrebat:

Hi TPU
la ce va uitati cand intalniti un baiat?
la exterior, sau la ceea ce se ascunde in interior

Răspuns Câştigător
| dede16 a răspuns:

La ceea ce e in pantaloni laughing). Glumesc laughing)

Pai ti-ar placea ca cineva s ate iubeasca doar pentru cum arati sau sa nu te doreasca pentru cum arati?

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E scarbos ce se ascunde interior, de aia suntem acoperiti cu piele si par laughing

| Silvya18 a răspuns:

Prima data cind il intilnesc ma uit la exterior peurma incep sa cunosc ce persoana este.

| andreiuuutza a răspuns:

Cand il intalnesc...prima data vad ochii,asta ma fascineaza,si exteriorul,evident,cu toate ca nu prea pun accentul pe asta.Dar trebuie sa treaca o vreme pana sa vezi interiorul.E absurd,dar toti,fete/baieti, intai aspectul fizic il vedem si din pacate, pentru unii asta e tot ceea ce conteaza.

| Princess_6005 a răspuns:

La amandoua.

| codry98 a răspuns:

Cred ca prima data ma uit la felul cum arat, apoi incep sa il cunosc si imi dau seama daca merita sau nu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal şi evident că dacă vezi pe cineva îi observi aspectul? Când începi să vorbeşti îi priveşti şi în interior.
Pe mine una nu mă impresionează cu nimic un băiat până nu intru într`o discuţie.O fi el frumos, dar dacă n-are nimic la mansardă?
Baftă`!